Jogosítványt Örkényen és környékén

Több évtizede az oktatásban, bizzon a tapasztalatomban, mert "vezetni jó!"

- Szeretettel köszöntjük a Zsolna autósiskola, tájékoztató weblapján. Örülünk, hogy az eddigi szűkszavú  hirdetéssel, vagy rövid telefonbeszélgetéssel ellentétben bővebb tájékoztatást tudunk Önnek nyújtani.

- Több évtizede vagyok gyakorlati oktató. Ez idő alatt több ezer tanulót tanítottam, és segítségemmel jutottak a vezetői engedélyhez. Ők már teljes jogú tagjai a közúti közlekedés nagy családjának.

- Sokan keresnek fel bennünket a közlekedési szabályok módosításánál, illetve olyankor, ha közlekedési információra van szükségük. Nem csak kezdőkkel foglalkozunk, hanem szeretettel várjuk azokat is akiknek már van jogosítványuk, de régen vezettek, és szeretnének néhány gyakorlati óra vételével, tudásukat felfrissíteni

- A vezetés tanítása-tanulása nehéz de örömteli feladat. Megteszünk minden tőlünk telhetőt, hogy az Ön képzése olyan körülmények között történjék meg, amely a legsikeresebbé teszi a folyamatot.

- Fő profilunk a B-kategóriás képzés, de a partner autósiskoláink közreműködésével, tanulhat A-kategóriákra is.

Célunk: hogy Ön megtanuljon vezetni!

mert vezetni jó!!!

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 2
Tegnapi: 5
Heti: 2
Havi: 73
Össz.: 1 856

Látogatottság növelés
Oldal: Rólunk
Jogosítványt Örkényen és környékén - © 2008 - 2024 - zsolnaiautosiskola.hupont.hu

A HuPont.hu weblapszerkesztő. A honlapkészítés nem jelent akadályt: Honlapkészítés

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat